Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitykite naują žurnalo „Ji“ numerį!

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Manote, kad finansinė sėkmė – tai loterijos bilietas, tenkantis vienam iš milijono? Netiesa! Labai panorėję, pasitelkę magiškus ritualus, išsiaiškinę savo Zodiako ženklo silpnybes, trukdančias išlaikyti pinigus, galite nesunkiai praturtėti.

Ar mokate taupyti, kas jums padėtų pagausinti pinigus, sužinosite atsivertę astrologės Daivos Kristinos Markauskienės pinigų horoskopą 12 Zodiako ženklų. Akmenų žinovė, parduotuvės „Šapas“ įkūrėja Roma Dragūnienė pataria, kokie akmenys išlaisvina materijos (pinigų) energiją. O būrėja ir magijos žinovė Roma Vičienė atskleidžia paslaptį, kokie užkalbėjimai, burtai padeda praturtėti ir kokiomis savaitės dienomis juos atlikti. Smalsu? Atsiverskite naujojo, 18-ojo „Ji“ žurnalo numerio temą „Kaip pritraukti pinigus“!

Profesorės, socialinių mokslų daktarės, ekologinio ūkio savininkės Zinaidos Gineitienės namai visada pilni šurmulio. Keturis našlaičius užauginusi ir į gyvenimą išleidusi moteris ir šiandien pastogę siūlo tiems, kuriems labiausiai jos reikia.

Ponią Zinaidą aplinkiniai vadina svieto lygintoja. Tokia ji buvo nuo mažų dienų. Tikriausiai todėl, kad pačios vaikystė nebuvo lengva – vos trejų su puse tapo našlaite: mamą ištrėmė į Sibirą, o tėtį sušaudė. „Gyvenau pas dėdę. Jis buvo neturtingas, tačiau labai dosnus. Su aplinkiniais dalindavomės paskutiniu duonos kąsniu. Mūsų namuose nuolat glausdavosi žmonės, kuriems reikėjo prieglobsčio. Dėdė leido į namus parsivesti ir ištremtų žmonių šunis, kurie likę be priežiūros baisiai kaukdavo. Namuose buvo gal dešimt gyvūnų. Man visada buvo gaila vargšų, stengdavausi jiems padėti. Likimas lėmė, kad mano aplinkoje visi buvo geraširdžiai ir jautrūs, gyveno ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų“, – atvirauja moteris interviu „Turime išmokti mylėti kiekvieną vaiką“.

Jau gegužės 5-ąją Lietuvos kino teatruose – filmo „Pasekmė“ (Aftermath) premjera. Jame pagrindinį vaidmenį atlieka garsus amerikiečių kino aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris. Kritikai sako, kad šis vaidmuo greičiausiai vienas geriausių jo karjeroje. Kaip šiandien gyvena visame pasaulyje žinoma žvaigždė, skaitykite straipsnyje „Gyvenimas – lyg amerikietiški kalneliai“.

Griežtas kostiumėlis seniai tapo nepamainoma dalykiškos moters garderobo dalimi. Šis drabužis iš vyrų spintos atkeliavo palyginti neseniai, o kelią jam tiesė spalvingos asmenybės ir talentingi kūrėjai.

Turėtume būti dėkingos Prancūzijos mados guru Coco Chanel, kuri išlaisvino moteris iš ankštų korsetų, suteikė galimybę laisvai judėti ir kvėpuoti. 1914 m. dizainerė sukūrė pirmąjį moterišką kostiumėlį, tad nenuostabu, kad jis tapo amžiaus sensacija... Plačiau apie tai skaitykite straipsnį „Drabužių karalius kostiumas“.

Laikai, kai damos ištisas valandas formuodavo neįtikėtinas šukuosenas, – jau praeityje. Tačiau troškimas aplinkinius stebinti grožio eksperimentais niekur nedingo. Siūlome keletą stilingų šukuosenų idėjų, kurioms prireiks vos kelių minučių. Jų ieškokite straipsnyje „Tobula šukuosena“.

Jeigu suskausta galvą, žinome, kaip sau padėti, – šaldome ją kompresais, vėsiname priglaudę prie stiklo ar galiausiai praryjame tabletę. Įsipjovę į pirštą, žaizdą tuoj pat užspaudžiame, vėliau ją užklijuojame pleistru. Bet ką daryti, jei staiga užklumpa pyktis ar apninka abejonės? Sužinosite atsivertę straipsnį „Greitoji pagalba SAU“.

Paprastai daugiau nerimo kelia padidėjęs kraujospūdis, mat jis – pagrindinė insulto ar infarkto priežastis. O jeigu kraujospūdis mažas, netgi pajuokaujama: džiaukis, ilgiau gyvensi. Tačiau ką daryti, jei nėra jėgų džiaugtis gyvenimu? Patarimų rasite straipsnyje „Mažas kraujospūdis geriau nei didelis?“.

„Vienas vaikas – ne vaikas, broliui reikia sesės, sesei – brolio“, – neretai iš vyresnių žmonių girdi tėvai, auginantys vieną atžalą. Anksčiau kone kiekvienuose namuose augdavo po tris ir daugiau vaikų, o štai šiandien dažna šeima susilaukia vos vieno. Ką turėtų žinoti tėvai, auginantys vienturtį? Apie tai – straipsnis „Jei auginate vienturtį“.

Kasmet milijonus pasaulio žiūrovų prie televizorių ekranų sutraukiantis „Eurovizijos“ dainų konkursas gegužės 9, 11 ir 13 dienomis vyks jau 62-ąjį kartą! Ryškiausios visų laikų akimirkos ir įdomiausi įvykiai – straipsnyje „10 faktų apie „Euroviziją“.

Velykos, Kalėdos, šeimos šventės... Paprastai joms stalą ruošdavo mama. Šįkart jūs nudžiuginkite brangiausią žmogų – pagaminkite šventiškas salotas, karštąjį patiekalą arba desertą. Receptų ieškokite straipsnyje „Šventiniai pietūs MAMAI“.

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt