Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skleiskitės kartu su naujuoju žurnalo „Ji“ numeriu!

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

​Bundame kartu su pavasariu ir pirmaisiais pumpurais! Šįkart siūlome ne tik pažadinti moteriškumą, bet ir sužinoti, kokie yra svarbiausi dvylika gyvenimo etapų ir ar išnaudojame visas mums likimo duotas dovanas.

Skaičius 7 lydi mus visą gyvenimą. Tereikia prisiminti, kiek savaitėje yra dienų, gamoje garsų, spalvų spektre pagrindinių spalvų, krikščionybėje didžiųjų nuodėmių, mūsų planetoje žemynų ir t. t. Negana to, kas septynerius metus keičiamės ir mes patys. Jau senovėje manyta, kad kas septynerius metus kinta mūsų kūnas ir mąstymas, požiūris į gyvenimą, tikslai, vertybės. Astrologai vidutinę žmogaus gyvenimo trukmę – 84 metus – sieja su Urano planeta. Būtent jos apsisukimo ciklas apie Saulę yra 84 metai. Viename Zodiako ženkle (jų turime 12) ši planeta išbūna 7 metus. Per gyvenimą pajuntame visų dvylikos Zodiako ženklų įtaką. Vienas jų mus veikia 7 metus. Perėjimas iš vieno ciklo į kitą lemia permainas, sukelia vadinamąsias amžiaus krizes. Gavę jo skirtas pamokas, skubame į kitą gyvenimo etapą... Kokie jie, sužinosite atsivertę numerio temą „Gyvenimas keičiasi kas 7 metai“.

Kaip visada, naujajame „Ji“ žurnalo numeryje – įdomūs pašnekovai. Vienas jų – JAV mokslininkas, žurnalistas ir dokumentinių filmų režisierius Jeffrey Smithas – aršiausias kovotojas prieš GMO naudojimą maiste. Tarptautiniu mastu įvertinto dokumentinio filmo „Genetikos ruletė – žaidimas mūsų gyvenimais“ autorius važinėja po pasaulį ir pasakoja žmonėms apie genetiškai modifikuotų organizmų žalą, moko, kaip išvengti tokių produktų. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Maisto pramonėje turėtų nelikti GMO“.

„Ne gyvenu, o tik egzistuoju. Nesijaučiu laiminga, viduje tuštuma, nors turiu vyrą, šeimą ir pasiekiau karjerą...“ Tai dažniausios frazės, kurias ištaria moterys per moteriškumo ugdymo seminarus. Daugelio akyse matau nusivylimą gyvenimu ir savimi, – sako santykių ekspertė, lektorė Renata Rimkevičienė. – Daugelio moterų galvoje skamba tik pareigos, prievolės ir dar savikritika, kokia esu nevykėlė. Pamokas, kaip kritikuoti ir bausti save, mes puikai išmokome. Tačiau dažniausiai nemokame mylėti savęs ir aplinkinių tokių, kokie jie yra. Nemažai moterų, gal net didžioji dalis, spaudžia save į kažkieno sukurtus grožio, tobulos moters, žmonos, mamos standartus. Iš tiesų nereikia būti nei supermama, nei superžmona, nei supermoterimi. Užtenka būti savimi...“ Kaip pažadinti moteriškumą ir tapti laimingoms, patarimų ieškokite interviu „Apsivilkite suknelę – pažadinsite moteriškumą“.

Neseniai pagal vaikų skaičių ir jų sulaukusių tėvų amžių rekordininkais tapo 61-erių aktorius bei režisierius Melas Gibsonas ir 73-ejų „The Rolling Stones“ lyderis Mickas Jaggeris. Pirmajam gimė devintasis vaikas – sūnus Larsas Gerardas, antrasis susilaukė aštuntojo – taip pat sūnaus Deverauxo Octaviano Basilo. Jei įdomu paklaidžioti šių garsenybių asmeninio gyvenimo užkaboriais, atsiverskite straipsnį „Daugiavaikiai mergišiai“.

35-ojo JAV prezidento Johno Fitzgeraldo Kennedy, kurio 100-osios gimimo metinės yra minimos šį pavasarį, ir jo gražuolės žmonos Jacqueline santykiai nė iš tolo nebuvo panašūs į stebuklingą meilės pasaką. Kas žino, gal būtent dėl to ši garsi pora buvo ir tebėra nepaprastai įdomi visam pasauliui. Plačiau apie tai skaitykite straipsnį „Jacqueline ir Johnas Kennedy“.

Sakoma, ne piniguose laimė, bet turbūt sutiksite, kad pinigai – viena iš priemonių, užtikrinanti orų ir turiningą žmogaus gyvenimą. Kas moka su jais elgtis, tas gali jaustis saugesnis dėl savo ar savo šeimos ateities. Todėl tikrai verta pasistengti ne tik papildyti asmeninį biudžetą, bet ir suvaldyti didėjančias išlaidas. Kaip, naudingų patarimų rasite straipsnyje „Kad piniginė neištuštėtų“.

Visos dailiosios lyties atstovės trokšta atrodyti nepriekaištingai, atrasti savo aprangos stilių ir jaustis gražios. Rubensiškos kūno formos – ne pretekstas slėptis po beformiais niūrių spalvų drabužiais. Kas tinka jūsų figūros tipui, skaitykite straipsnyje „XXL – ne nuosprendis“.

Kai kurie specialistai apelsino žievelę ant odos vadina ne liga, o netikruoju celiulitu. Ir teigia, kad tai tiesiog rodo normalią moters estrogenų gamybą ir vaisingą būvį. Tikras ar ne, celiulitas mums nepatinka, todėl norime jo atsikratyti. Išsiaiškinkime, ar mūsų žinios teisingos. Jei aktualu, atsiverskite straipsnį „Populiariausi mitai apie celiulitą“.

Jeigu nežinote, kaip šį pavasarį paryškinti savo grožį, žvilgtelėkite į 8-ąjį praėjusio amžiaus dešimtmetį, kai karaliavo rausvi skruostai, ryškios lūpos, gaivus veidas bei vešlūs antakiai. Pristatome jums pagrindines šio sezono makiažo tendencijas rubrikoje „Grožis/patarimai“.

Statistika skelbia, kad mūsų šalies emigracijos rodikliai tūkstančiui gyventojų yra vieni didžiausių Europos Sąjungoje. Per nepriklausomybės metus iš Lietuvos išvyko apie trečdalis gyventojų. Kas labiausiai žmones vilioja į svetimus kraštus, skaitykite straipsnyje „Emigracija. Kas vilioja svetur?“.

Ankstyvą pavasarį sujunda mažosios mūsų kraštų siaubūnės – erkės. Šių krauju mintančių parazitų sukeliamo erkinio encefalito ir Laimo ligos atvejų pastaruoju metu šalyje daugėja. Visuomenės sveikatos specialistų patarimas: tinkamai apsirengti susiruošus į gamtą ir pasiskiepyti. Plačiau apie tai – straipsnis „Erkės jau bunda! Kaip saugotis?“.

Nepamiršome ir mėgstančių gaminti. Šįkart siūlome net keturis receptus su bananais. O norintiems pasistiprinti sočiau, – 3 patiekalus su kopūstais. Žalius, įdarytus faršu ar varške, raugintus, troškintus, nes ką gi daugiau tokiu metu, be morkų, bulvių ir burokėlių, galima įtraukti į valgiaraštį, jei nesinori pirkti atvežtinių daržovių. Taigi šį kartą – pagiriamasis žodis kopūstams. Troškintiems su įvairiais priedais. Skanaukite! (straipsnis „Kopūstus mes mėgstame!“).

Tobulinkite kulinarinius įgūdžius ir plėskite akiratį skaitydamos „Ji“!

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt