Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Su Jumis sveikinasi velykinis žurnalo „Ji“ numeris!

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Su artėjančiomis šventėmis sveikiname jus, mielosios, ir dovanojame gausybę receptų jūsų šventiniam Velykų stalui!

Pagal tradicijas, Velykos – šventė ir poilsis visiems, todėl ir šeimininkė neturėtų visą sekmadienį sukiotis prie puodų. Siūlome 13 nesudėtingų patiekalų receptų. Jiems pagaminti nesugaišite daug laiko, o kai kuriuos galėsite pasiruošti iš anksto. Juk svarbiausia ne prisivalgyti, o pabūti su mylimais žmonėmis. Na, o receptų rasite atsivertę numerio temą „Velykų vaišių stalui“.

Velykų proga mūsų naujajame žurnalo numeryje neeilinis svečias – kunigas Egidijus Kazlauskas. Šešuolių parapijiečių jau nestebina klebonas, kuris aukoti mišių į bažnyčią atrieda plieniniu žirgu. Subūręs krikščionis motociklininkus į projektą „Suk rankeną“, dvasininkas džiaugiasi, kad į bažnyčią užsuka vis daugiau jaunimo.

„Pažvelkite į veidrodį – Dievas nori, kad būtumėte laimingi. Bet ar mes patys to norime? Ar tik tikimės, kad kas nors kitas – sutuoktinis, įsigyti brangūs daiktai ar kelionės – suteiks mums tariamos laimės!“, – sako pašnekovas. Plačiau apie tai skaitykite interviu „Daužykime margučius, bet ne santykius“.

Kitas mūsų pašnekovas – Žygimantas Stakėnas. Viešumoje dažniausiai optimistiškai nusiteikęs televizijos laidų ir renginių vedėjas geros nuotaikos nestokoja ir užvėręs namų duris. Kalbėdamas apie savo pomėgius, žinomas vyras pasakoja esantis itin lankstus ir prisitaikantis prie įvairių gyvenimo aplinkybių. Daugiau apie Žygimantą sužinosite, jei nepraleisite rubrikos „ŽMONĖS / taip ir ne“.

Štai ir sulaukėme didžiausios ir spalvingiausios pavasario šventės! Kad pakili nuotaika tvyrotų ne tik Velykų rytmetį, bet ir šiek tiek ilgiau, siūlome pasigaminti puošnią dekoraciją. Šįkart – šiek tiek kitokį Velykų medį. Apie tai – straipsnis „Velykų medis“.

Artėjant atostogoms, įvairioms šventėms, įsivyraujant šiltiems orams, visos norime būti gražios. Trokštame ryte su malonumu žvelgti į veidrodį, o po maudynių nesibaiminti dėl nutekėjusio tušo. Tokią galimybę suteikia priauginamos blakstienos... Kokie pliusai ir minusai, kaip jos priauginamos, kaip prižiūrėti ir kiek kainuoja, pasakoja meistrė Justina Miknevičiūtė straipsnyje „Apie priauginamas blakstienas“.

Pasak prancūzų aktorės Brigitte Bardot, moters palaidinė turi būti vienu dydžiu per maža, o bateliai – dydžiu per dideli. Kad nespaustų, netrintų ir nevaržytų grakščios eisenos. Šiuo klausimu šiemet sutaria ir didieji mados meistrai – avalynė turi būti patogi. Kokios šio pavasario batų mados tendencijos, sužinosite atsivertusios straipsnį „Kurpaitę Pelenei!“.

Kiti vaikai su juo nenori žaisti. Suaugusieji kaltina tėvus, kad blogai išauklėjo atžalą. O jūs nežinote, ko griebtis, nes, nors ir kaip stengiatės mokyti dosnumo, jūsų mažylis žaislais nesidalija. Ką daryti? Patarimų ieškokite straipsnyje „Mokome mažylį dosnumo“.

Sunku įsivaizduoti gyvenimą be balso. Bet kartais nutinka, kad garsiau padainavus, pasimaudžius šaltame vandenyje ar po linksmo vakarėlio balsas užkimsta ar net visiškai dingsta. Ko griebtis, kaip gydytis, o ko šiukštu negalima daryti, kad dar labiau nepakenktumėte balso stygoms, pataria otorinolaringologė Vigilija Kuprienė straipsnyje „Pradingo balsas?!“.

Norite pavasarį nesirgti, sustiprinti organizmą? Pasak gydytojų, vienas iš būdų padidinti organizmo atsparumą infekcijoms – gauti pakankamai mineralų su maistu. Kurie yra reikalingiausi, skaitykite straipsnį „5 mineralai stipriam imunitetui“.

Manote, kad ant darbo stalo stovintis kaktusas apsaugo nuo kenksmingo spinduliavimo? Pasirodo, tai – mitas! Mokslininkai atliko tyrimus ir sudarė sąrašą sveikatai naudingiausių kambarinių augalų. Jei norite kvėpuoti grynu oru, gerai išsimiegoti, vertėtų įsigyti žaliųjų augintinių kolekciją. Smalsu, kokių? Atsiverskite straipsnį „8 naudingiausi augalai“.

Ne vienas sau užduodame filosofinį klausimą, kas atsirado pirmiau: višta ar kiaušinis. Gal atsakymo niekada ir nesužinosime, bet nuo senų laikų kiaušinis buvo laikomas ypatingu, net magišku simboliu, ne išimtis – ir Velykų margutis. Plačiau apie tai – straipsnis „Kiaušinio magija“.

Linksmų švenčių ir skaitymo!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt