Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikų atostogos – kelionei su šeima

Atostogos su vaikais
Reklamos užsakovo nuotr. / Atostogos su vaikais
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Vaikų atostogos – puiki galimybė pabūti su šeima ir turiningai praleisti laiką. Sutikite, kad tai geriausiai padaryti kur nors kartu išvykus. Kelionės visada suteikia nepakartojamų įspūdžių ir suartina šeimą.

Kur keliauti

Pasiilgusiems saulės, šilumos ir mėgstantiems pasyvesnį poilsį vertėtų rinktis kurį nors Pietų kurortą. Geras oras garantuotas, puikus aptarnavimas, įvairios pramogos vaikams. Populiariausios kryptys – Turkija, Kanarų salos, Egiptas.

Reklamos užsakovo nuotr./Atostogos su vaikais
Reklamos užsakovo nuotr./Atostogos su vaikais

Jei norite per trumpą laiką pamatyti kuo daugiau šalių ir miestų, pagalvokite apie kruizą po Viduržemio jūrą. Vaikams plaukimas didžiuliu laivu tikrai padarys įspūdį, bus puiki atrakcija, o aplankytos šalys praplės akiratį.

Turbūt kiekvieno vaiko svajonė – bent kartą praskrieti amerikietiškais kalneliais, pabūti lego pasaulyje ar nukeliauti į fantazijos šalis, pašėlti vandens atrakcionų parke. Įgyvendinti atžalos norą nesudėtinga, nes daugelis mažųjų keliautojų pamėgtų parkų yra Europoje. Tai – Paryžiaus disneilendas, Gardalendas Italijoje, Heidės ir Serengečio parkai Vokietijoje, Danijos legolendas ir kt.

Reklamos užsakovo nuotr./Atostogos su vaikais
Reklamos užsakovo nuotr./Atostogos su vaikais

O gal norite traukti į šiaurę? Ten galėsite aplankyti Tartu AHHAA mokslo centrą, Suomijos Vaski nuotykių salą ar Trolių Mumių šalį.

Nemažai tėvų su vaikais drąsiai keliauja ir į tolimesnes šalis – Aziją, Afriką ir kt. Svarbu gerai atlikti namų darbus: pasidomėti skiepais, pasitarti su gydytojais, kelionių agentais. Įvertinti klimato skirtumus, laiko juostų pokyčius, kad pakaktų laiko prie jų prisitaikyti.

Kada pirkti keliones

Daugelis tėvų, turinčių mokyklinio amžiaus vaikų, keliones derina su mažųjų atostogomis. Kada jos numatytos, verta pasidomėti dar mokslo metų pradžioje ir keliones planuoti iš anksto. Kaip byloja senas geras posakis – „roges ruošk vasarą“...

Ką laimite kelionę įsigydami kuo anksčiau? Tada būna mažesnė kaina, galima išsirinkti tikrai gerą viešbutį pagal savo poreikius. Juk atostogaujant su vaikais norisi, kad viešbutis būtų netoli oro uosto, kad jame būtų erdvesni kambariai, skanus ir įvairus mažiesiems tinkamas maistas ir pan.

Be to, nusipirkę kelionę anksčiau, turėsite daugiau laiko jai pasirengti: pasidomėti šalimi, į kurią vyksite, ir suplanuoti, kokias jos įžymybes ar vietoves norėsite aplankyti.

Reklamos užsakovo nuotr./Atostogos su vaikais
Reklamos užsakovo nuotr./Atostogos su vaikais

Tėveliai, kurie nespėjo atžalų atostogomis pasirūpinti iš anksto, gali kreiptis į profesionalius kelionių agentus. Jie patars ir pasiūlys įvairių alternatyvų.

Svarbu žinoti

1. Vaikų pasai galioja trumpiau, tad prieš kelionę nepamirškite patikrinti jų galiojimo datos.

2. Išsiaiškinkite, ar pakanka standartinio medicininių išlaidų draudimo. Keliaujant su vaikais dažnai nurodoma išimčių, reikia papildomos priemokos, kad nelaimės ar ligos atveju būtų padengtos medicininės išlaidos. Standartinis draudimas įprastai nedengia išlaidų, jei trauma patirta vykdant padidėjusios rizikos veiklą, pavyzdžiui, važinėjant dviračiais.

3. Kai vaikas keliauja su vienu iš tėvų, lydimas įgalioto asmens ar vienas, raštiško vieno iš tėvų sutikimo nereikia, jeigu vykstama į Šengeno erdvei priklausančią valstybę (daugiau informacijos www.urm.lt; www.pasienis.lt). Vykstant ne į Šengeno erdvę, pavyzdžiui, į Turkiją, Bulgariją, Egiptą, taisyklės kiek kitokios. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis į kelionių agentus.

Daugiau kelionių pasiūlymų rasite www.westexpress.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt