Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vidmantės tėvų sužadėtuvių istorija. „Tėtis mamai pasipiršo ant vandens“

Pora valtyje
„Shutterstock“ nuotr. / Pora valtyje
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame Vidmantės tėvų sužadėtuvių istoriją.

Dalinuosi tėčio pasakojimu apie tai, kaip jis pasipiršo mano mamai...

„Vasaros dienos rytą atsikėlęs pajutau, jog ši diena bus ypatinga. Ypatinga ne tik man, bet ir mano gyvenimo meilei Sigitai. Tiksliai neatsimenu datos ar laiko, manau, tai nėra svarbu, nes nuo tada man laiko tėkmė nebeegzistuoja, juk esu su savo žmogumi.

Išties nebuvau planavęs, kaip ir kada pasipiršiu savo mylimąjai. Viskas vyko itin netikėtai. Buvome mano tėvų sodyboje, prie Šuojos upės, kur aš gimiau ir praleidau nuostabiausius savo vaikystės metus.

Atsimenu nuostabų orą: buvo šilta, vis kartkartėmis papūsdavo karštas vėjo gūsis, kuris suveldavo ilgus ir juodus it varnas mylimosios plaukus. Mes vakarais mėgdavome ilgus pasiplaukiojimus su valtimi, tad nusprendžiau paprašyti Jos rankos vandens apsuptyje.

Esu kažkada girdėjęs, jog vanduo turi simbolinę naujo gyvenimo reikšmę, tad pamaniau, tai bus geriausia vieta. Nusiyrėme iki upės vidurio ir aš su jauduliu bandžiau priklaupti ant vienos kojos, žinoma, man nelabai kaip sekėsi, valtis pradėjo siūbuoti ir vos nenuvirtome į vandenį...

Džiaugiuosi, jog mano pasipiršimas nevirto fiasko ir sugebėjau sustabdyti valties siūbavimą, tada tik ir pastebėjau, jog žydros akys į mane žvelgia su dideliu džiaugsmu ir baime. Kaip niekada bijojau ir aš, nors, žinoma, bandžiau išlikti tvirtas, visgi buvau jaunas vyras, kuris galvojo, jog negali pasirodyti silpnas prieš savo moterį.

Drebančiu balsu ištariau tuos žodžius, po kurių mano gyvenimas tapo ne tik mano, bet ir jos: „Ar sutinki būti mano žmona?“. Tos kelios sekundės atsakymo laukimo tapo visa amžinybe, turbūt niekada nemaniau, jog laukti atsakymo gali būti taip baisu.

Širdis nurimo, kai išgirdau žodį „Taip“. Niekada nebuvau romantikas, tik stengiausi, jog Sigita būtų laiminga ir visada jaustųsi mylima, tikiuosi man tai pavyksta ir iki dabar...“

Išties nuostabu buvo klausytis šios tėvų istorijos. Vaikystėje visada prašydavau pakartoti dar ir dar. Svajodavau, jog mano būsimasis vyras bus toks pat nuoširdus ir atsidavęs, kaip ir tėtis.

Džiugu buvo matyti, kaip mano tėtis Kęstutis ir mama Sigita, pasakodami apie piršlybų dieną, vis susižvalgydavo meilės kupinu žvilgsniu. Nors mamos plaukai nebėra ilgi ir varno juodumo, o tėtis nebe toks jaunas kaip tada, matau, jog jų jausmai nė kiek nesumažėjo, atvirkščiai – išaugo dar labiau.

Nuoširdžią šypseną man sukėlė paskutinis mamos sakinys: „Tas vakaras valtyje man buvo visa, kas gali būti romantiškiausia. Tai buvo „mano Paryžius“.


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite, paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt