Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Viktorijos sužadėtuvių istorija. „Draugas man pasipiršo prie nepakartojamų Sansusi rūmų“

Sansusi rūmai Vokietijoje, Postdame
„Shuterstock“ nuotr. / Sansusi rūmai Vokietijoje, Postdame
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Ji24.lt portalas skelbia romantiškų, nuotaikingų, ašarą spaudžiančių, jautrių, netikėtų, įsimintinų istorijų konkursą „Kaip aš susižadėjau“. Rašykite nuostabią ir nepakartojamą istoriją apie tai, kaip jums pasipiršo, ir laimėkite puikius prizus savo grožiui. Pateikiame Viktorijos sužadėtuvių istoriją.

Mano sužadėtuvių istorija nepasižymėjo didele prabanga ir įspūdingu šou, kuriuos rodo per amerikietiškas laidas, „Youtube“ svetainėje ar kurios prirenka gausybę „like'ų“ socialiniame tinkle „Facebook“, tačiau mano sužadėtuvės man buvo šilčiausios ir nuoširdžiausios, kurias prisiminsiu visą gyvenimą. Man jos pranoksta visas aplinkui matytas, papasakotas, suvaidintas, surežisuotas.

Prasidėjo viskas ne taip jau ir seniai...

Kai mano būsimas vyras Artas (vardas pakeistas) pradeda blaškytis ar išsisukinėti nuo tiesaus atsakymo, aš tai puikiai pastebiu. Visgi mes jau 10 metų kartu. Gyvenimas kartu teikia džiaugsmą, tarpusavio supratimas yra, vaikų dar neplanuojame, todėl ir apie vestuves niekada nebuvo kalbama. Lyg iš pasąmonės balsas abiem sakytų: „Juk viskas ir taip puiku, kam judinti ir pernešti į kitą lygmenį ir taip tvirtai stovinčią jausmų pilį?“

Kad sužinotų mano piršto dydį, nes nemėgau ir nemūvėjau iki šiol žiedų, Artas pasirinko keistą, tačiau labai originalų būdą.

Vis dėlto pašildžius vasaros saulei ir gyvenant jau suplanuotų pažintinių atostogų mintimis, vienam iš mūsų kilo mintis, jog atėjo laikas mūryti naujus pamatus kitam gyvenimo etapui.

Kai dabar visus įvykius dėlioju į savo vietas, jau nebeatrodo keista, kodėl po darbo Artui atsirado poreikis nuvažiuoti tėvams nupirkti remontui reikalingų daiktų, kai jie patys tuo pačiu metu pravažiuoja šią parduotuvę.

Kodėl mano vyrui, niekada nemėgusiam vaikščioti po parduotuves, staiga tapo liūdna namie, kai aš išeinu į sporto salę, ir jis pasiūlė palydėti ir palaukti manęs bevaikščiodamas po prekybos centro parduotuves. Na, o kad sužinotų mano piršto dydį, nes nemėgau ir nemūvėjau iki šiol žiedų, Artas pasirinko keistą, tačiau labai originalų būdą.

Penktadienis. Iki darbo pabaigos liko vos pusvalandis. Lauke karšta, norisi kuo greičiau dumti prie ežero, kur jau laukia atostogaujantys draugai. Staiga debesys užsitraukia, ir pradeda pilti kaip iš kibiro. Atvėsta.

Taip pat skaitykite: Dvi Svetlanos sužadėtuvių istorijos. „Tobulos piršlybos buvo Londone, naujametę naktį“

Nuotaika subjūra, bet Artui tai matyt buvo kaip iš dangaus siųstas ženklas, jog reikia veikti būtent dabar. Jis puikiai susiorientuoja, pakeisdamas mūsų penktadienio vakaro scenarijų, ir pasiūlo vykti į boulingą.

Viskas vyksta kaip įprastai, žaidžiam vienas prieš kitą, kad išsiaiškintume, kas šiandien mokės už gėrimus. Arto sąlyga – nesėkmės atveju nerodyti moteriškų kaprizų ir gudravimų, o mano sąlyga – džentelmeniškumui čia vietos nėra, nusileisti nevalia.

Tik staiga bežaidiant jau gerą valandą būsimas vyras pradėda rūpintis mano rankų nuovargiu. Siūlo pamasažuoti, pradeda žaisti „žaidimą“, jog aš nemoku tinkamai pasirinkti rutulio ir neteisingai įstatau pirštus, nes vietoj didžiojo (vidurinio) piršto aš įstatau bevardį.

Artas pradeda nešti man visų dydžių rutulius, rinkdamas man tinkamiausią, ir prašo į visus įkišti pirštus, o benešdamas rutulius atgal, pats matuojasi, iki kiek jo pirštas į skylutę įlenda.

Mano nuostabai, jis puikiausiai sužinotom žiniom pasinaudojo. Reikalingo žiedo dydis buvo išrinktas, užmaunant daugybę žiedų ant savo rankos piršto iki tam tikros vietos. Artas vėliau minėjo, kad žiedus parduodančios konsultantės į jį žiūrėjo su nuostaba ir didele šypsena, nes netikėjo, kad jis taip tiksliai atitaikys žiedo dydį.

Greitai, bet jau spėjus prieš mėnesį įvykusius keistus įvykius pamiršti, atėjo atostogų metas, ir mes jau Potsdame –  Prūsijos karalių ir Vokietijos imperijos kaizerių mėgiamoje rezidencijoje, dvelkiančioje pompastika.

Su virpuliu širdyje, bešviečiant rytmečio saulei, einam prie Sansusi rūmų – negaliu patikėti, kad tą nepakartojamą vaizdą, kuriuo žavėjausi vartydama pažintinių kelionių knygas, pamatysiu savo akimis. Ir vaizdas… Jis buvo nepakartojamas.

Tuo metu, pirmą kartą per tiek ilgų draugystės metų žiūrėdama į akis savo mylimajam, mintyse pagalvojau: „Kur dar tu rasi tokią nepakartojamą vietą man pasipiršti?“ Artas iš mano akių lyg ir suprato, kad jo kažko klausiu, tad pasilenkė man prie ausies ir tyliai sušnabždėjo: „Mes čia dar sugrįšim“.

Nusišypsojau ir pagalvojau, kad jis kalba ne apie trumpą laikotarpį, o apie ilgą gyvenimą...

Taip pat skaitykite: Kodėl bėgame nuo meilės?

Mes ilgą ir nepakartojamą pusdienį praleidome Sansusi parke. Grožėjomes vienu už kitą gražesniais baroko, rokoko šedevrais. Mums beeinant atgal, Artas pakvietė mane grįžti prie Sansusi pagrindinių rūmų.

Staiga mūsų idilę sugadino prie mūsų priėjusi pikta gidė, varydama mus nuo žolės, nes paaiškėjo, kad ten negalima sėdėti.

Atsisėdome ant žolės, jis apkabino mane per liemenį ir taip tyloje sodo apačioje žiūrėjome į viršų (jis tuo metu kaupėsi, rinko tinkamus žodžius).

Staiga mūsų idilę sugadino prie mūsų priėjusi pikta gidė, varydama mus nuo žolės, nes paaiškėjo, kad ten negalima sėdėti.

Pradėjau skubiai ruoštis, dėtis fotoaparatą, lankstinukus apie miestą, žemėlapį…

Atsisukusi į brangiausiąjį, pamačiau jį klūpantį priešais mane su nepakartojamo grožio žiedu rankose. Jam kalbant apie jausmus man, jo balsas drebėjo, o akyse kaupėsi ašaros. Man tuo tarpu atrodė, kad Žemė nustojo suktis, o mes tapome jos centru.

Neatsimenu, ką tiksliai jis man kalbėjo, neatsimenu, ar tą įvykį matę žmonės kaip nors  sureagavo, taip pat nepamenu, kaip ištariau „Taip“. Mes stovėjome apsikabinę ant tos „uždraustosios“ žolės dar labai ilgai.

Dar ir dabar prisiminus tą įvykį, užplūsta nepakartojami jausmai, kaupiasi laimės ašaros. Mes suradome vienas kitą ir išmokome išsaugoti mums brangias akimirkas...


Šis tekstas dalyvauja portalo Ji24.lt rengiamame konkurse „Kaip aš susižadėjau“ (konkurso sąlygas rasite čia).

Jame dalyvauti galite ir Jūs! Rašykite ir siųskite romantiškas, šiltas bei jaudinančias istorijas konkursui adresu konkursai@ji24.lt.

  • Dviejų piršlybų istorijų, kurias atrinks redakcijos sudaryta komisija, autoriams atiteks po dvigubą kuponą masažo paslaugoms ajurvedos centre „SPA Shanti“ (vieno kupono vertė – 29 eurai (100 Lt)). Taigi, jei jūsų istorija laimės, gausite 2 kuponus.
  • O skaitytojų balsų daugiausia surinkusios istorijos autorius galės džiaugtis grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dovanų čekiu visoms paslaugoms (čekio vertė – 87 eurai (300 Lt)).

Jūsų istorijų laukiame iki š. m. vasario 12 d. (ketvirtadienio).

Visas iki šiol atsiųstas istorijas paskaityti galite paspaudę čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt