Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žurnalas „Ji“ jau jaučia artėjantį pavasarį. O jūs?

Žurnalo „Ji“ viršelis
Redakcijos archyv. / Žurnalo „Ji“ viršelis
Šaltinis: Žurnalas „JI“
0
A A

Ištikimoms skaitytojoms ar naujai mus atradusioms su meile skiriame naująjį „Ji“ numerį. Artėjant pavasariui, šįkart siūlome daigų auginimo atmintinę. Daržas ant palangės! O kodėl gi ne?

Toms, kurios nori maitintis sveikiau ir nusprendė užsiauginti daržovių, patariame atsiversti straipsnį „Daigų auginimo metas“. Kad kuo anksčiau galėtumėte jomis mėgautis, specialistė pataria pradėti auginti daigus jau kovo pradžioje. Plačiau – apie sėklas ir sėjos subtilybes skaitykite numerio temą.

Kaip visada, jūsų laukia pažintis su įdomiais žmonėmis. Štai dvasingų pažinčių tarnybos „Meilės harmonija“ įkūrėja ir vadovė Vilma Šiaučiūnienė atvirauja, kad kartais ją stebina neįtikėtinas vyrų pasitikėjimas savimi. „Kitas ir su alaus pilvuku, praplikęs, o nori susirasti kone manekenę. Perkopę penkiasdešimt viliasi sutikti bent 5 ar 10 metų jaunesnę partnerę. Viengungiai vyresni ieško tik gerokai jaunesnių, nes tikisi, kad moteris pagimdys jam vaiką...“ Plačiau apie vyrų ir moterų antrosios pusės paieškas bei lūkesčius skaitykite interviu „Neskubėkite į... pirmą pasimatymą“.

Sutikęs festivalio „Masters of Calm“ organizatorių Mindaugą Vidugirį negali nesišypsoti – jis visada mūvi skirtingų spalvų kojines ir daug juokauja. „Kojinės man primena sau duotą pažadą – 2025 metais povandeniniu laivu traukti į Antarktidą, – paaiškina. – O be linksmybių gyvenimas būtų be galo niūrus.“ Plačiau apie tai – straipsnyje „Žaidimai reikalingi ir suaugusiems“

„Metams bėgant kinta mano įpročiai ir pomėgiai. Su pirmagime į prekybos centrą kojos nekeldavau, o antroji atžala kone užaugo jame“, – atvirauja aktorė, „Teleloto“ vedėja Indrė Stonkuvienė. Jei smalsu sužinoti daugiau, nepraleiskite rubrikos „ŽMONĖS / taip ir ne“.

Neįsivaizduojame ryto be aromatingo gėrimo puodelio, o darbe prie kavos vyksta pasitarimai, priimami svarbūs sprendimai. Per dieną suvartojamas kofeino kiekis kaupiasi lyg tiksinti bomba, kol sprogsta pavojingų simptomų forma. Jei įdomu, kokia saugi dienos norma, ką apie jūsų asmenybę atskleidžia mėgstamas rytinės kavos puodelis, skaitykite straipsnį „Kava gardžiuokimės atsakingai“.

Suskaudus dantį ar galvą, po traumos, sukarščiavus gelbsti vaistai nuo skausmo ir uždegimo. Nors visi yra skirti skausmui ir uždegimui mažinti, jų poveikis šiek tiek skiriasi. Kokius ir kada tikslinga vartoti, sužinosite atsivertę straipsnį „Vaistai nuo skausmo. Kokius rinktis?“

Pasaulyje populiarėja vėlyva motinystė. Pirmiausia – mokslai, karjera, o paskui – vaikai. Lietuvės taip pat ne išimtis. Nemažai moterų planuoja šeimos pagausėjimą kuo brandesnio amžiaus. Teiraujamės specialistų, kokios teigiamos, o kokios neigiamos vėlyvos motinystės pusės. Plačiau apie tai – straipsnyje „Vėlyva motinystė: pliusai ir minusai“.

Daug stengėtės, kad kitų akyse sukurtumėte tobulą įvaizdį, tačiau jis nėra amžinas ir nepajudinamas lyg akmeninė siena. Tik nuo jūsų priklauso, ar sugebėsite išsaugoti ir puoselėti savo gerą vardą. Apie tai, kaip išsaugoti reputaciją, skaitykite rubrikoje „Psichologija/santykiai“.

Kylančios prekių ir paslaugų kainos vienus verčia susiveržti diržus, kitus – mokytis planuoti biudžetą, treti suka galvą, kaip pasididinti pajamas. Ar šiais metais būsime priversti taupyti labiau nei įprastai, atsakymų ieškokite straipsnyje „Kainos kyla. Kas brangs labiausiai?“

Na, ir koks gi žurnalas be valgių receptų. Jei atsibodo įprasti makaronai, paruoškite įdarytų. Tereikia nusipirkti vamzdelių (it. Cannelloni) ir pasitelkti fantaziją. O prikimšti juos galima įvairiausių įdarų – tiek mėsos, tiek grybų, tiek sūrio ar daržovių (rubrika „VIRTUVĖ / paprasta ir skanu “). O smaližiams siūlome net keturis pieno desertus!

Smagių eksperimentų virtuvėje ir skaitymo!

Žurnalas „JI“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt