Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Magiškos augalų galios: pritraukia pinigus, gerina intymų gyvenimą, harmonizuoja santykius

Pelargonija
Fotolia nuotr. / Pelargonija
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Apie naudingąsias kambarinių augalų savybes žinome nemažai: jie ir orą valo, ir prisotina jį deguonimi. Bet ar žinojote, kad kai kurie augalai turi stebuklingų galių? Augalų magija ne tik egzistuoja, ji veikia! Pasižiūrėkite, kokie tai augalai ir užpildykite savo namus džiaugsmu ir laime.

Balzaminas (Balzaminė sprigė) – balzamas sielai

Jeigu jūsų namuose jau kurį laiką vyrauja nelinksma, slogi nuotaika, o geras ūpas akimirksniu kažkur dingsta, jums padės balzaminas. Be to, ši gėlė džiugins ne tik puošnia žalia lapija, bet ir gausiu žydėjimu. Augalas nereiklus, jo priežiūra nereikalauja ypatingų pastangų. Vienintelė sąlyga: balzaminas mėgsta drėgmę, jeigu jūsų namuose karšta, šią gėlę reikės kasdien ir gausiai laistyti.

Fotolia nuotr./Balzaminė sprigė
Fotolia nuotr./Balzaminė sprigė

Taip pat skaitykite: Dažniausios augalų numarinimo priežastys

Pelargonija – taika ir ramybė

Jeigu namuose be priežasties kyla kivirčų, šeimos nariai tarsi negirdi vienas kito, o stresas tapo nuolatiniu palydovu, įsigykite pelargoniją. Senais lakais šios gėlės puošė ir miestiečio, ir kaimiečio langus. Be to, tada žmonės gyvendavo dideliose ir draugiškose šeimose. Pasimokykime iš protėvių patirties. Pirkdami pelargoniją, rinkitės ryškiai raudonos spalvos gėlę – ji ne tik pati įspūdingiausia, bet ir stipriausia savo magiškuoju poveikiu.

Fotolia nuotr./Pelargonija
Fotolia nuotr./Pelargonija

Alijošius – šeimos daktaras ir psichoterapeutas

Alijošius – puikus gyvasis antiseptikas, kurio sultimis galite netgi dezinfekuoti žaizdas. Šio augalo stebuklingosios savybės padeda lengviau ištverti netikėtą ar ilgai trunkantį išsiskyrimą ir vienatvę. Alijošius liaudyje laikomas geru talismanu – apsaugo nuo nužiūrėjimo, blogos akies, pikta linkinčių žmonių.

Fotolia nuotr./Alijošius
Fotolia nuotr./Alijošius

Alijošius turi puikią savybę gerai augti net ir ypatingai neprižiūrimas. Jei esate labai užsiėmusi ir nuolat pamirštate apie gėles, nebijokite, augalas tikrai nenudžius.

Hiacintas – meilės pranašas

Jeigu antroji pusė taip ir nepasirodo jūsų horizonte arba jeigu ta pusė jau yra, bet šeiminis gyvenimas nesiklosto, pirkite hiacintą. Šis augalas stiprina meilę, harmonizuoja santykius ir gerina tarpusavio supratimą. Galite pirkti dar neišsiskleidusio stiebo gėlę, ji būtinai pražys. O jei pirksite jau žydintį hiacintą, rinkitės kuo stipriau kvepiantį. 

Shutterstock nuotr./Hiacintas
Shutterstock nuotr./Hiacintas

Taip pat skaitykite: 7 dalykai, kuriems privalote rasti laiko 

Dracena – seksualinė galia

Manoma, kad dracena stebuklingai didina vyrų potenciją. Tam tereikia nuskinti kelis augalo lapus ir padėti po čiužiniu. Tik apsaugokite naminius gyvūnus nuo šio augalo. Nei kačių, nei šunų skrandis jo nevirškina. Jei mylimas augintinis sugalvos paragauti dracenos, tai gali pasibaigti rimtomis problemomis.

Shutterstock nuotr./Dracena
Shutterstock nuotr./Dracena

Mirta – planuojančioms pastoti

Visažalės mirtos krūmas padės negalinčioms ilgai pastoti, pagydys nevaisingumą. Nuo seniausių laikų šis augalas siejamas su moteriškuoju pradu. Deivė Afroditė, žymaus ginčo, turėjusio nulemti gražiausią moterį, metu, buvo pasipuošusi mirtos vainikėliu, todėl Paris atidavė obuolį būtent jai. Nuo tada mirta tapo grožio ir meilės simboliu. Būtent dėl šios priežasties kai kuriose šalyse nuotakoms prie nuometo yra segama mirtos šakelė.

Fotolia nuotr./Mirta
Fotolia nuotr./Mirta

Mėta – pinigų kvapas

Stebuklingi mėtos lapeliai gali pritraukti pinigus į namus. Įdėkite į piniginę kelis mėtos lapelius, o kai šie išdžius, pakeiskite juos naujais. Nenusiminkite, jei pinigai ilgai ieškos kelio į jūsų piniginę: nuotaiką pagerinsite vien nuo malonaus mėtų kvapo.

Fotolia nuotr./Mėtos
Fotolia nuotr./Mėtos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt