Pati efektyviausia arbata nuo kojų tinimo. Receptas

Sutinusios kojos / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-07-27 13:56
Kojų tinimas (arba skysčių sulaikymas organizme) sukelia nemažą diskomfortą ir net skausmus. Kojos tinsta dėl įvairių priežasčių: PMS, nėštumo, blogos venų vožtuvų veiklos, perteklinio sūraus maisto vartojimo, neaktyvaus gyvenimo būdo, kai daug sėdima ar kaip kai kurių medikamentų pašalinis efektas.

Padėti nuo kojų tinimo gali petražolė. Fithacker.ru rašo, jog Hipokratas naudojo petražolę kaip veiksmingą priemonę kojų tinimui mažinti.

Yra du petražolių tipai: itališka (jos lapai plokšti) ir garbanotoji. Šis augalas dažniausiai naudojamas įvairiuose patiekaluose kaip prieskonis, kaip puošybos elementas (ypač garbanotoji rūšis), todėl neretai valgant petražolė dedama į šalį. Tikėtina, kad taip elgdamiesi mes darome didelę klaidą.

Tyrimai parodė, kad petražolių vartojimas gali užkirsti kelią daugeliui susirgimų, tokių kaip astma, alergijos, menstruacijų skausmai, problemos su šlapimo takais, virškinimo trakto veiklos sutrikimai. Petražolės liaudies medicinoje pasitelkiamos gydant bronchitą, lengvinant kvėpavimą, mažinant kraujospūdį. Petražolės yra natūrali šlapimą varanti priemonė. Jos sudėtyje yra daug kalio.

Norint pajausti petražolės teigiamą poveikį, jei vargina kojų tinimas, reikėtų per dieną išgerti apie 2 litrus šio augalo arbatos.

Petražolių arbata nuo kojų tinimo

Jums reikės: šviežių petražolių lapų kartu sėklomis ir šaknų.

Gaminimas:

  • Smulkiai supjaustykite šaknis ir lapus.
  • Smulkintu mišiniu užpildykite ¼ puodelio. Galite naudoti arbatos sietelį.
  • Užpilkite puodelyje ar sietelyje esančias smulkintas petražolių šaknis ir lapus 1 stikline verdančio vandens.
  • Leiskite pastovėti 5–7 minutes.
  • Galite paskaninti citrina ir medum ar imbieru.
  • Siekiant užtikrinti geresnį arbatos efektą, gerkite ją, kol ji šilta.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai