Plaukų specialistas dalijasi: natūrali kaukė – vos iš trijų produktų

Plaukų lepinimas kauke / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-04-07 13:38
Pasauliui išgyvenant vieną sunkiausių etapų, nemaža dalis garsiai kartoja, kad nevertėtų pamiršti ir pozityvių momentų. Šiuo metu daugelis visą laiką leidžia namie, būna su artimaisiais, tobulėja. Žinoma, nepamiršta ir grožio procedūrų, ypatingai, kad tai daryti šitaip lengva.

Plaukų specialistas Davidas Dainauskas neslepia, kad šis laikotarpis jam – ne pats lengviausias. Užsidarius grožio salonams ekspertas liko be darbo, o ir neaiški ateitis kol kas neramina. Vis dėlto daugiau laiko namie praleidžiantis grožio specialistas optimizmo nepraranda ir pataria, kaip šiuo laikotarpiu pasikelti sau nuotaiką.

D.Dainauskas pateikia itin lengvai pagaminamos plaukų kaukės receptą, kuriam tereikės trijų ingredientų. Tai – medus, sviestas ir kiaušinis. Apačioje pateiksime tikslesnį receptą, tačiau plaukų ekspertas iš karto pataria, jog šia kauke plaukus reikėtų lepinti kartą per savaitę. Ji tinkamiausia tiems, kas turi itin sausus ir sausus plaukus, tiesa, išbandyti galima visiems.

„Šios kaukės ypatybė – jos natūralumas. Neabejoju, kad daugelio namuose galima lengvai rasti šias tris kaukės sudedamąsias dalis, taip nereikės sukti galvos, kaip išsaugoti plauko kokybę, pagerinti jo stiprumą“, – sako Deividas Dainauskas.

Davidas Dainauskas
Davidas Dainauskas

Specialistas pabrėžia, kad šis receptas ypatingas tuo, kad visi ingredientai neturi didelio rūgštingumo, mat šis plauką itin žeidžia. Jis girdėjęs iš klienčių ir pasakojimus apie plaukų kaukes su druska, o tokie eksperimentai gali stipriai pažeisti galvos odą ir patį plauką. Tiesa, kartais druska naudojama kaip priemonė nušveisti purvą nuo plauko, tačiau tokias procedūras patartina atlikti su profesionalo priežiūra.

Natūralią kaukę ant plaukų patartina laikyti apie 20 minučių. Plaukę tepti ant sausų plaukų, jų nereikia dengti .

Kaukės receptas:

Nedidelį sviesto gabaliuką išmaišykite su šaukštu medaus ir vienu kiaušiniu. Masę išplakus iki vientisos, pasiruoškite rankšluostį ant pečių ir ištepkite ja visą plauką. Palaikius nurodytą laiką, plaukus gerai išskalauti vandeniu. Teks turėti kantrybės, nes plaukai, sutepti šampūnu, bus riebaluoti. Jei tik įmanoma, patartina nenaudoti šampūno, galvą su priemonėmis išskalauti kitą dieną.

Naujausi straipsniai