Seksualinis nesuderinamumas – akstinas skirtis?

Intymios akimirkos / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-05-02 11:29
Ar žinote, kad daugelio skyrybų pirmaisiais gyvenimo metais priežastis – ne charakterių neatitikimas ar kaip iš dangaus užgriuvę buities rūpesčiai, bet seksualinis nesuderinamumas.
Rinkdamiesi gyvenimo partnerį, atkreipiame dėmesį į daugelį dalykų: išvaizdą, išsilavinimą, materialinę padėtį, kartais mums svarbu net tai, ar jis turi humoro jausmą… Tik retai susimąstome, ar šis vyras tinka intymiesiems santykiams. Nes tai dažnai atrodo savaime suprantamas dalykas. 

Intymiojoje srityje bėdų kyla tada, kai nesutampa vyro ir moters seksualinis temperamentas ar lytinių organų proporcijos. Akivaizdu, kad tiems, kurių poreikis mylėtis labai didelis, šeimą geriau kurti taip pat su labai aistringu partneriu, o tiems, kurie seksui gana abejingi, rinktis į save panašų. 

Manoma, kad tarp lytinės žmogaus konstitucijos ir charakterio bei fizinių savybių egzistuoja ryšys. Stipraus seksualinio temperamento moterys būna neaukštos, didele krūtine, plačiais klubais ir šiek tiek plaukuotu kūnu. 

Taip yra todėl, kad seksualinis aktyvumas priklauso nuo vyriškojo hormono testosterono kiekio. Itin seksualiai aktyvūs vyrai būna žemi ar vidutinio ūgio, plačia krūtine, siaurais klubais, jų kūnai labiau nei vidutiniškai apaugę plaukais. 

Kalbant apie charakterio savybes, nustatyta, kad seksualiai aktyvesni yra ekstravertai, linkę bendrauti, impulsyvūs ir guvaus proto žmonės. Paprastai jie laikomi draugijos siela.

Ji24.lt

Temos:

Santykiai Seksas

Naujausi straipsniai