Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mados pulsas: populiariausi raštai, spalvos ir deriniai

„Monton“ paltukas ir suknelė (viduryje), „Mosaic“ suknelė (dešinėje)
Mados namų archyvo nuotr. / „Monton“ paltukas ir suknelė (viduryje), „Mosaic“ suknelė (dešinėje)
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Išgyvenus žiemą, norisi spalvų. Šio pavasario ir vasaros mados kūrėjai jų siūlo su kaupu. Ryškia spalvų palete nutapyti ne tik laisvalaikio, bet ir dalykiniai drabužiai.

Spalvų fiesta

Šį sezoną spalvos karalienės pozicijų neužleidžia mėlyna. Siūlomi įvairūs atspalviai – skaisti vasaros dangaus žydrynė, safyro ryškumas, rašalo mėlynumas ar gilus vidurnakčio dangus.      

Mados namų archyvo nuotr./„Ivo Nikkolo“ kolekcija
Mados namų archyvo nuotr./„Mosaic“ (iš kairės ir iš dešinės) ir„Ivo Nikkolo“ (viduryje) kolekcija

Tarp sezono favoritų rikiuojasi geltona. Intensyvi lyg saulės spindulys, sušildanti viską, kas yra aplinkui, arba blyškesnė, lyg nuskalbta. Dėmesio išsireikalavę oranžiniai atspalviai, koralų ryškumas, burokėlių raudonis.  

Mados namų archyvo nuotr./„Mosaic“ kolekcija
Mados namų archyvo nuotr./„Mosaic“ kolekcija (kairėje ir viduryje) ir „Ivo Nikkolo“ (dešinėje) kolekcija

Svarbos nepraranda ir pasteliniai tonai, ypač pudriniai, kūno spalvos. Norinčioms ramybės siūlomos žemės spalvos, ieškančioms klasikos inspiracijų – monochrominiai juodos ir baltos spalvų deriniai.

Mados namų archyvo nuotr./„Ivo Nikkolo“ kolekcija
Mados namų archyvo nuotr./Iš kairės „Ivo Nikkolo“ kolekcija, viduryje ir dešinėje – „Monton“ kolekcija

Netikėti deriniai

Vienas iš sezono raktų – netikėti deriniai. Tai, beje, būdinga ne tik spalvoms, bet ir drabužių ar medžiagų deriniams. Pavyzdžiui, uogų raudonumą siūloma derinti su geltonais saulės blyksniais, elegantiškas kelnes dėvėti su tunika ar suknele, švelnaus šilko palaidinę vilktis prie grubių lino kelnių. Tokie gana neįprastai atrodantys deriniai bus madingi dar ir kitą sezoną.

Mados namų archyvo nuotr./„Mosaic“ kolekcija
Mados namų archyvo nuotr./Kairėje ir dešinėje – „Mosaic“ kolekcija, viduryje – „Ivo Nikkolo“ kolekcija

Geometrinis didmiesčių pasaulis

Kalbant apie šio sezono raštus, svarbus vaidmuo tenka geometriniams, architektūriniams motyvams. Madingi dryžiai – nuo plačių iki pačių smulkiausių. Išskirtinio dėmesio sulaukia kvadratėliai. Naujiena – išdidintus kompiuterinius paveikslėlius primenantys raštai, kai matosi kone kiekvienas jų pikselis.

Langelių šį sezoną tiesiog neįmanoma padauginti. Dizaineriai siūlo drąsiai rinktis net ir langelių derinimą tarpusavyje, pavyzdžiui, languotą švarkelį dėvėti kartu su languota palaidine. Tai vienas svarbiausių derinių šį sezoną.

Pavasaris – atsiųstas oro paštu

Kelionė – taip pat svarbus šio pavasario ir vasaros drabužių raštų motyvas. Dizaineriai kviečia imti į rankas pasaulio tyrinėtojų žemėlapius ir sukti link egzotinių šalių, kur daug spalvų, gėlių ir plazdančių drugelių.

Mados namų archyvų nuotr./„Mosaic“ kolekcija
Mados namų archyvų nuotr./„Mosaic“ kolekcija

Vietoje nenustygstantys mados kūrėjai siūlo mielus senovinius atvirukus ir pašto ženklus. Šie retromotyvai, primenantys laikus, kurių jau nėra, sukuria romantišką, nostalgišką nuotaiką.

Gėlės ir palmių giraitės

Ant pasaulio mados podiumų šį sezoną netrūko gėlių. Pavasario drabužius puošia trapūs pavasariniai žiedeliai. Vasarai įsibėgėjant skleidžiasi didesni ir ryškesni žiedai. Temperatūrai kylant – madingos moters drabužinėje sušlama palmių giraitės!

Šį pavasarį ir vasarą nuoboduliui kasdienybėje vietos nėra!   

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt