Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Paruoštukas vyrams: 15 originalių ir netikėtų kaklaraiščio ryšėjimo būdų

Vyras su kaklaraiščiu
„Shutterstock“ nuotr. / Vyras su kaklaraiščiu
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Įprastai surištą kaklaraištį esate matę tikriausiai jau tūkstančius kartų. Ši puošmena – juk bene didžiausias stilingo vyro aprangos akcentas.

Vis dėlto jį ryšėti galima ir kiek originaliau. Tad jei norite išsiskirti iš minios ar atrasti naujus ir originalius kaklaraiščio ryšėjimo variantus, siūlome jums išbandyti 15 būdų.

Tiesa, šiuos kaklaraiščio ryšėjimo variantus verta pasižiūrėti ir moterims, mėgstančioms savo stilių paįvairinti vyriškų aksesuarų akcentais, arba toms, kurios savo stiliaus neįsivaizduoja be skarelių, mat daugelį šių būdų galima pritaikyti ir joms.

Galiausiai juk kaklaraištis yra itin universalus ir tinka ne tik stipriosios lyties atstovams!

Taip pat skaitykite: Šifruojame šventės aprangos kodą: ką rengtis?

Kiekvieną kaklaraiščio užrišimo būdą iliustruojame vaizdo įrašu, kad išmokti ir išbandyti būtų dar paprasčiau. Belieka čiupti į rankas kaklaraištį ar skarelę, atsistoti prie veidrodžio ir išbandyti savo įgūdžius.

1. „Eldredge“ kaklaraiščio mazgas

Jei norite atrodyti itin puošniai, šį kaklaraiščio rišimo būdą privalote išmokti. Jis atrodo itin estetiškai ir originaliai, negana to, simetriškas ir tvarkingai atrodantis mazgas tiks bet kuria proga.

VIDEO: „Eldredge“ kaklaraiščio mazgas

 2. „Trinity“ kaklaraiščio mazgas

Nors šis rišimo būdas iš pažiūros gali atrodyti kiek sudėtingas, pabandę suprasite, kad viskas labai paprasta, o ir tiks jis daugeliui kaklaraiščių modelių.

VIDEO: „Trinity“ kaklaraiščio mazgas

3. „Van Wijk“ kaklaraiščio mazgas

Tvarkingai šiuo būdu surištas kaklaraištis kiek primins cilindro formą ir tikrai atkreips aplinkinių dėmesį. Itin puikiai atrodysite, jei šiuo būdu rišite šviesių atspalvių kaklaraiščius ir juos ryšėsite prie siauros apykaklės marškinių bei liemenės.

VIDEO: „Van Wijk“ kaklaraiščio mazgas

4. „Fishbone“ kaklaraiščio mazgas

Šis ganėtinai meniškai atrodantis kaklaraiščio rišimo būdas itin tiks formaliuose renginiuose bei atrodys ypač puošniai. Ir nors taip susirišti kaklaraištį išties sudėtinga, tačiau galiausiai pamatysite, kad stengtis tikrai buvo verta!

Taip pat skaitykite: 10 patikrintų būdų atrodyti jauniau

VIDEO: „Fishbone“ kaklaraiščio mazgas

5. „Ellie“ kaklaraiščio mazgas

Tai kiek supaprastintas „Eldredge“ kaklaraiščio mazgo variantas. Jį kiek lengviau susirišti ir vėliau reguliuoti pagal savo kaklą. Šiuo būdu surištas kaklaraištis puikiai atrodys prie vidutinio platumo apykaklės marškinių.

VIDEO: „Ellie“ kaklaraiščio mazgas

6. „Hourglass“ kaklaraiščio mazgas

Smėlio laikrodį primenantis kaklaraiščio surišimo būdas itin efektingai atrodys, jei taip rišite dryžuotus kaklaraiščius. Tiesa, nepamirškite, kad taip surišto kaklaraiščio ilgio vėliau jau nepareguliuosite, tad verčiau apgalvokite jį iš anksto.

VIDEO: „Hourglass“ kaklaraiščio mazgas

7. „Merovingian“ kaklaraiščio mazgas

Itin originaliai atrodantis kaklaraiščio rišimo būdas abejingų tikrai nepaliks. Taip surištas kaklaraištis atrodys lyg būtų iš trijų dalių.

VIDEO: „Merovingian“ kaklaraiščio mazgas

8. „Atlantic“ kaklaraiščio mazgas

Šis kiek atvirkščias rišimo būdas puikiai tiks, jei ruošiatės dalyvauti neformaliame renginyje ir norite atrodyti kiek neįprastai ar išsiskirti originaliomis savo stiliaus detalėmis.

VIDEO: „Atlantic“ kaklaraiščio mazgas

9. „Linwood“ kaklaraiščio mazgas

Taip susirišę kaklaraištį tikrai įrodysite savo išskirtinumą! Tiesa, tik riškitės taip eidami tik į neformalius renginius ar savo laisvalaikio metu. „Linwood“ mazgas puikiai tinka raštuotiems kaklaraiščiams ir labiausiai dera prie marškinių plačia apykakle.

VIDEO: „Linwood“ kaklaraiščio mazgas

10. „Windsor“ kaklaraiščio mazgas

Šis ganėtinai įprastas kaklaraiščio rišimo būdas puikiai tiks dalyvaujant verslo renginiuose ar tiesiog einant į darbą. Taip atrodysite itin tvarkingi ir pasitikintys savimi.

VIDEO: „Windsor“ kaklaraiščio mazgas

11.  „Balthus“ kaklaraiščio mazgas

Šiuo ganėtinai prabangiu būdu susirišę kaklaraištį drąsiai galite eiti į įvairius formalius renginius ar vestuves. Toks mazgas puikiai derės prie plačios apykaklės marškinių ir dailios liemenės. Tiesa, rišantis tokį mazgą rekomenduojama naudoti ganėtinai ilgą kaklaraištį.

VIDEO: „Balthus“ kaklaraiščio mazgas

12. „Onassis“ kaklaraiščio mazgas

Šis būdas daug pastangų nereikalauja, bet atrodo ypač neįprastai. Rišant „Onassis“ mazgą, rekomenduojama naudoti platų ir ilgą kaklaraištį bei ryšėti jį prie marškinių plačia apykakle.

VIDEO: „Onassis“ kaklaraiščio mazgas

13. „Pratt“ kaklaraiščio mazgas

Itin elegantiškai atrodantis kaklaraiščio rišimo būdas puikiai tiks dalyvaujant įvairiuose formaliuose renginiuose, einant į darbą ar tiesiog laisvalaikio metu. Taip susirišę kaklaraištį neprašausite niekada, nes atrodysite išties gražiai ir tvarkingai.

VIDEO: „Pratt“ kaklaraiščio mazgas

14. „Four-In-Hand“ kaklaraiščio mazgas

Šį mazgą susirišti itin paprasta ir lengva, o geriausiai jis tinka iš storos medžiagos pagamintiems kaklaraiščiams, kuriuos kartais kitaip susirišti gali būti gana sudėtinga.

VIDEO: „Four-In-Hand“ kaklaraiščio mazgas

15. „Eric Glennie“ kaklaraiščio mazgas

Išties įdomus ir neįprastas kaklaraiščio rišimo būdas kiek primena supintą kasą. Dar efektingiau atrodysite, jei taip rišitės dryžuotus ar kitaip išsiuvinėtus kaklaraiščius.

VIDEO: „Eric Glennie“ kaklaraiščio mazgas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt