Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

9 neįtikėtinos gimimo istorijos

Naujagimis
Fotolia nuotr. / Naujagimis
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Kūdikio gimimas – tikras stebuklas. Kokiu metu ir būdu ateiti į šį pasaulį, mažylis pasirenka pats. Šios istorijos tik paliudija, kad nėra nieko neįmanoma.

Daugiausia vaikų pagimdžiusi moteris, pirmasis pasaulyje besilaukiantis vyras, skirtingų spalvų dvyniai... Jeigu tai skamba kaip iš fantastikos srities – verta patikėti, mat motina gamta tikrai nenuspėjama!
 
 
Močiutė pagimdė anūką

Dauguma močiučių turi ypatingą ryšį su anūkais, tačiau Kristine Casey gali pasigirti ne tik tuo. Šios moters dukra ir žentas labai ilgai stengėsi susilaukti vaikų, bet jiems niekaip nepavykdavo. Todėl šeimai ryžosi padėti pati K. Casey. Kyla klausimas, ką ji galėjo padaryti? Būdama 61-erių, ji tapo dukros kūdikio surogatine motina. Tuo metu jau dešimt metų jai tęsėsi menopauzė, o paskutinis moters gimdymas buvo prieš 30 metų. Apskriti moterys, peržengusios keturiasdešimtmečio slenkstį, susilaukti palikuonio dirbtinio apvaisinimo būdu neturi daug galimybių. Tad Kristine atvejo negalime nevadinti stebuklu.

VIDEO: Močiutė pagimdo anūką

 

Pirmasis pasaulyje nėščias vyras

Deja, dar laimė moterims nenusišypsojo ir vyrai tikrai nepakeis jų per gimdymą. Nors, pažvelgus į Thomo Beatie atvejį, atrodo, kad viskas įmanoma. Iš tiesų šis vyras gimė moterimi Tracey, tačiau jautė, kad gyvena ne tokį gyvenimą, kokio trokšta. Atėjo pokyčių metas: jis pasišalino krūtis ir pradėjo leistis testosterono injekcijas, kurios turėjo pakeisti jo moterišką išvaizdą. Jau atrodantis kaip vyras T. Beatie vis dar liko su moteriškais reprodukciniais organais, todėl, pasinaudodamas donoro paslaugomis, jis pastojo ir išnešiojo tris vaikus. Pasaulį apskriejusios nėščio vyro nuotraukos sulaukė įvairiausių nuomonių ir prieštaringų vertinimų. Istorija verta filmo, ar ne?

Scanpix nuotr./Thomas Beatie - pirmasis pasaulyje nėačias vyras
„Scanpix“ nuotr./Thomas Beatie - pirmasis pasaulyje nėščias vyras

 

Skirtingų spalvų dvyniai

2001 m. juodaodžio Deano Durranto ir baltaodės Alison Spooner šeima, gyvenanti Didžiojoje Britanijoje, susilaukė dvynukių. Atrodytų, nieko čia keista. Tačiau mergytės buvo skirtingos odos spalvos: viena – juodaodė, kita – baltaodė, mėlynų akių ir raudonų plaukų. Specialistai teigia, kad taip atsitiko dėl to, jog jos išaugo iš dviejų skirtingų kiaušinėlių su unikalia genetine informacija. Toks įvykis pasaulyje pasitaiko labai retai. Vis dėlto, nors ir sakoma, kad žaibas į tą pačią vietą netrenkia du kartus, 2008 m. pora susilaukė dar vienų dvynių... ir jos buvo taip pat skirtingų odos spalvų!

VIDEO: Skirtingų odos spalvų dvynukės

 

Seniausia pasaulio mamytė

Maria del Carmen Bousada de Lara visą savo gyvenimą mylėjo ir troško vaikų. Tačiau ji susilaukė jų tik būdama... 66-erių. Žinoma, po dirbtinio apvaisinimo. Gimę dvyniai, gaila, šiuo metu neturi mamos, nes moteris po kurio laiko mirė. Manoma, kad nuo vėžio. Mažyliais pasirūpinti nusprendė Marios šeima. Tačiau, kaip manoma, tai nėra pati seniausia mama pasaulyje. Štai Indijoje, taip pat po dirbtinio apvaisinimo, Omkari Panwar pagimdė dvynius. Kadangi ji neturi gimimo liudijimo, senolės amžius išlieka paslaptimi. Pati moteris teigia, kad jai, kai pasaulį išvydo jos sūnus ir dukra, galėjo būti 70–72 metai.

 

Mažiausia pasaulio mamytė

Mažiausia pasaulio mamytė Stacey Herald pagrįstai gali būti vadinama Coliuke. O ji susilaukė jau trijų vaikų! Mažai moterytė tėra vos 71 cm ūgio. Priminsime, kad ką tik gimę kūdikiai vidutiniškai būna 50–53 cm ūgio. Be to, Stacey serga taip vadinamuoju trapių kaulų sindromu. Gydytojai labiausiai bijojo, kad kūdikis augdamas  gali sutraiškyti moters vidaus organus ir  stuburą. Tačiau mažiausia pasaulyje mama gali džiaugtis jau trečiąja atžala. Ir kas pasakys, kad tik nuo ūgio priklauso šeimos laimė?

VIDEO: Mažiausia pasaulio mamytė Stacey Herald

 
Sunkiausias pasaulio kūdikis

JaMichaelas Brownas gal nėra didžiausias pasaulio naujagimis, bet kad vienas sunkiausių – tai tikrai. Net 7,3 kg sveriantis kūdikis gigantas pasaulio šviesą išvydo 2011-aisiais Teksase. Na, jo tikrai nepavadinsi mažyliu. Kodėl jis gimė toks didelis? Pasirodo, kūdikio mama nėštumo metu sirgo gestaciniu diabetu, todėl tai galėjo turėti įtakos neįprastam svorio augimui.

Tačiau šis berniukas, kaip teigiama, negali atimti sunkiausiojo titulo iš  kito kūdikio. Remiantis Gineso rekordų knyga, 1879 m. Ohajo valstijoje moteris pagimdė 10,43 kg sveriantį „mažylį“.

Scanpix nuotr./Vienas sunkiausių pasaulyje naujagimių - JaMichaelas Brownas
„Scanpix“ nuotr./Vienas sunkiausių pasaulyje naujagimių - JaMichaelas Brownas

 

Daugiausia gimusių kūdikių per vieną nėštumą

Nors Nadya Suleman iš Kalifornijos ne vienintelė susilaukusi aštuonetuko ir trumpam tapusi įžymybe, tačiau ji bene labiausiai prieštaringai vertinama mama. Šokiruojantys interviu, plastinės operacijos, debiutas pornografiniame filme, finansinės bėdos, nesibaigiantys teismų procesai – visa tai ši moteris atvirai dėstė plačiam pasauliui. Žinoma, aštuonetuko moteris susilaukė naudodama vaisingumą skatinančias priemones ir dirbtinio apvaisinimo procedūras. O faktas, kad ji, jau turėdama šešis vaikus, ryžosi brangiai kainuojančioms procedūroms, stebina dar labiau.

Scanpix nuotr./Aatuonetuko susilaukusi Nadya Suleman ia Kalifornijos
„Scanpix“ nuotr./Aštuonetuko susilaukusi Nadya Suleman iš Kalifornijos

 

Labai pavojingas gimdymas

Įdomu, ką ši mama papasakos dukrai, kai ši paklaus, kaip ji gimė?.. Istorija pribloškianti! Veiksmas vyksta Indijoje, keliaujant traukiniu. Apie 12 valandą nakties moteris, kurios vardas Bhuri, nueina į tualetą ir… pagimdo! Baisiausia, kad mažylė nukrenta ant bėgių... ir lieka ten gulėti. 10 savaičių per anksti gimęs kūdikis svėrė vos 1,5 kilogramo. Neįtikėtina, kad moteriai puolus ieškoti pagalbos, ši mergytė, nors ir sušalusi, bet gyva ir sveika, buvo rasta ant tų pačių bėgių. Niekas nesitikėjo, kad kūdikis gali išgyventi, tačiau stebuklų gyvenime tikrai pasitaiko!  

 

Daugiausia vaikų pagimdžiusi moteris

Jeigu šeimą, turinčią tris vaikus, vadiname daugiavaike, tai kaip reikėtų pavadinti susilaukusią net 69? Sunku patikėti, kad XVII a. Rusijoje moteris net septynis kartus pagimdė trynukus, šešiolika kartų – dvynukus, o keturis kartus – ketvertukus. Pasak Gineso rekordų knygos, šie vaikai gimė 1725–1765 m., o iš viso moteris gimdė 27 kartus! Apie anūkų ir proanūkių skaičių prognozuoti net nesiimame...

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Gimimas Vyras
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt