Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Kūdikio lytį pranašauja... Mėnulis

Mėnulis
Fotolia nuotr. / Mėnulis
Šaltinis: ŽLG
0
A A

Pas mus sakoma: tėvų nepasirinksi (suprask, reikia gerbti ir mylėti tokius, kokius turi). O štai Rytų šalyse tikima, kad vaikai pasirenka, pas kokius tėvus gimti. Savo ruožtu astrologija tvirtina, kad motinystė ir tėvystė įrašytos žvaigždėse.

Astrologas gali pasakyti: turėsite galimybę džiaugtis gausiu būriu vaikų ar labiau tikėtina, kad tapti gerais tėvais jums taip ir nepavyks. Asmeninis horoskopas gali parodyti ir laiką, kada trokštamą kūdikį geriausiai pradėti ir kokios lyties jis bus.

 

Vengti vystyklų pataria žvaigždės

Pastaruoju metu vis drąsiau kalbama apie tai, kad ne kiekvienai moteriai svarbu būti motina, kad ne visoms turėti vaikų – išsvajotoji palaima. Yra ir moterų, ir vyrų, manančių, kad meilė partneriui, kūryba, sėkminga karjera ir daugybė kitų įdomių dalykų gyvenimą įprasmina ne prasčiau nei genų perdavimas kitai kartai.

Vakarų šalyse skandalingai išgarsėjo knyga, kurios autorė atvirai apgailestauja per vėlai suvokusi, kad jai nebuvo galima turėti vaikų. Prie tokios išvados ji priėjo auklėdama tris savo atžalas. Vakarietiška spauda mirga nuo straipsnių, raginančių supratingiau pažvelgti į žmones, kurie nejaučia poreikio prisiimti tėviškos ar motiniškos atsakomybės, ir liautis laikyti juos lyg nenormaliais. Galų gale ne jų kaltė, kad tokie gimė. Juolab kad be atžalų jie jaustųsi visai laimingi, jei tik psichologiškai nespaustų jų per daugybę amžių įsigalėjusi nuostata, esą kiekviena moteris privalo pagimdyti vaiką, antraip jos gyvenimas praeina tuščiai. 

Astrologai teigia, kad, pažvelgę į tokių moterų horoskopą, įsitikintume, jog motinystės instinkto stygių joms skyrė pačios žvaigždės.

 

Vaisingasis Vėžys ir sterilioji Mergelė

Dar senovėje astrologai dvylika Zodiako ženklų suskirstė į vaisingus ir ne. Prie pačių vaisingiausių priskyrė Vandens stichijos valdomus Vėžį, Skorpioną, Žuvis ir žemiškąjį Jautį. O prie mažiausiai vaisingų – intelektualiuosius Dvynius, ugningąjį Liūtą ir tvarkingąją Mergelę.

Šis senas suskirstymas greičiausiai nėra iš piršto laužtas, nes į save užsižiūrėjusiam Liūtui arba daugybės reikalavimų sau ir aplinkiniams supančiotai Mergelei be vaikų apsieiti nebūtų pernelyg sunku. Ko nepasakysi apie Vėžį, kuriam nėra nieko svarbiau už šeimą ir kuris paprastai susilaukia ne vienos atžalos, kuriomis pasiaukojamai rūpinasi.

 

Motiniškasis Mėnulis

Vaisingumą simboliškai apibūdina ne tik Zodiako ženklai, bet ir Mėnulis. Šis su moteriškomis galiomis ir globėjiškumu siejamas dangaus kūnas astrologijoje simbolizuoja motinystę. Mėnulio vieta asmeniniame horoskope iškalbingai byloja, kokį vaidmenį žmogaus gyvenime atliko motina, ir parodo, koks tėvas ar motina savo vaikams bus jis pats.

Fotolia nuotr./Mėnulis
Fotolia nuotr./Mėnulis

Nepalanki Mėnulio padėtis horoskope paprastai įspėja apie sunkumus, su kuriais teks susidurti panorus pradėti ir išnešioti kūdikį, taip pat – sudėtingą gimdymą. Tiems, kurių Mėnulis būtent toks, verta iš anksto nusiteikti, kad ir vaikų auklėjimas teiks daugiau vargo nei džiaugsmo, o šeimos pagausėjimo tema visada bus kivirčų ir nuoskaudų šaltinis.

Moterys, kurių horoskope Mėnulis yra geroje pozicijoje (kad ir apvaisinančiojo Marso atžvilgiu), lengvai pastoja ir sėkmingai išnešioja vaikelius.

 

Naujagimių „smaugikė“ Lilit

Tik būna ir visiškai kitokių horoskopų, kurie vieninteliai galėtų paaiškinti dramas moterų, kurios labiau už viską nori turėti vaikų, bet susilaukti jų niekaip negali. Paprastai taip nutinka dėl Juodojo Mėnulio, dar vadinamo Lilit, įtakos, kuri neišvengiamai užtraukia bėdas, susijusias su nėštumu arba gimdymu. Mėnulis sustiprina vaisingumo jėgas, o štai Lilit jas visokeriopai silpnina, prišaukdama skausmingą patirtį. Mitologija Lilit pristato kaip demonišką moterį, ryjančią naujagimius. Nenuostabu, kad astrologijoje Lilit simbolizuoja nevaisingumą.

Meksikos dailininkė Frida Kahlo
Meksikos dailininkė Frida Kahlo

Kokia niokojanti gali būti Lilit įtaka, įrodo Fridos Kahlo gyvenimas. Ši talentinga meksikietė dailininkė paauglystėje buvo patekusi į kraupią avariją. Per nelaimę ji buvo tiesiog sumaitota: sutrupinti šonkauliai, stuburas, dubens kaulai, smarkiai sužaloti pilvo ertmės organai. Mergina išgyveno, bet susilaukti vaikų, deja, negalėjo. Šiai menininkei tai virto neišsemiamo sielvarto šaltiniu. Kone visi vėliau jos tapyti paveikslai liudija giliausią liūdesį ir negimusio kūdikio ilgesį. Kiekvienas persileidimu pasibaigęs dailininkės nėštumas persikeldavo į jos sielvartingus paveikslus.

Astrologų nuomone, kažko panašaus ir buvo galima tikėtis, nes Fridos Kahlo horoskope Lilit, įsitvirtinusi Vėžio ženkle, sudaro sąjungą su Saule ir priešpriešą su Marsu, o penktame (vaikų) name apsistojęs grubusis Uranas. Esą jau vien tokia Marso ir Urano padėtis įspėja, kad besilaukdama kūdikio moteris neišvengs sunkumų ir greičiausiai susidurs su persileidimo grėsme. O Lilit tik dar labiau paaštrina padėties tragiškumą ir praktiškai nužudo bet kokią viltį susilaukti mažylio.

 

Ovuliacija, suderinta su žvaigždėmis

Iš tikrųjų astrologija neretai gali padėti poroms, kurioms dėl vienokių ar kitokių priežasčių nesiseka susilaukti vaikų. Dar praėjusio amžiaus 7-ajame dešimtmetyje čekų ginekologas ir astrologas Eugenis Jonasas įrodė, kad kiekviena moteris, be biologinio menstruacinio ciklo, turi ir slaptą Mėnulio ciklą, pagrįstą kuria nors viena jo faze. Daktaras E. Jonasas pastebėjo, kad šiems dviem ciklams sutapus, moters tikimybė pastoti padidėja kone 90 procentų. Paprastai ovuliacija prasideda keturioliktą dieną po pirmosios mėnesinių dienos. Tačiau šis vaisingumo ciklas prasideda tada, kai danguje sušvinta ta pati Mėnulio fazė, kokia buvo moters gimimo valandą. Kitaip tariant, moters vaisingumo galios pasiekia savo viršūnę, kai ovuliacijos laikotarpiu budinti Mėnulio fazė yra lygiai tokia pati, kaip ir buvusi jos gimimo horoskope.

Tad jei, tarkime, gimėte 48 valandas prieš jaunatį, tai jūsų vaisingiausios dienos visada bus likus dviem paroms iki jaunaties. Sueitis tokiu metu garantuoja naujos gyvybės užmezgimą, žinoma, jei tam nėra kitokių medicininių kliūčių.

Dar daugiau – šis metodas leidžia pasirinkti pageidaujamos lyties vaikelį. Tereikia išsiaiškinti, kuriame ženkle vaisingomis dienomis svečiuosis Mėnulis. Jeigu Mėnulis keliaus per vyriškais laikomus ženklus – Aviną, Dvynius, Liūtą, Svarstykles, Šaulį, Vandenį, tuo metu pradėtas kūdikis bus vyriškos lyties. Jeigu gyvybė užsimegs Mėnuliui keliaujant per moteriškus ženklus – Jautį, Vėžį, Mergelę, Skorpioną, Ožiaragį, Žuvis, į pasaulį ateis mergaitė.           

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Ovuliacija
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt