Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Mažylių patirtis – nuotaikingi pirmieji kartai

Mergaitė pievoje
Shutterstock nuotr. / Mergaitė pievoje
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Mūsų atžalos taip nepakartojamai mielai ragauja jiems neatrastą pasaulį, pažindinasi su įvairiausiais skoniais, pamato pirmąjį sniegą, pajaučia lietaus lašus ar nustemba išvydę kokią įspūdingą technikos priemonę… Kad ir kaip žiūrėtume, tai visuomet maloniai nuteikia širdį ir dovanoja atradimo džiaugsmą, ar ne?

Ar įmanoma dar nuoširdžiau pajusti lietaus žavesį? Užtenka pažvelgti į šią mažą mergaitę, besidžiaugiančią lietaus lašais... Sulaukusi vienerių metukų ir trijų mėnesių mažylė gyvena saulėtoje Kalifornijoje, kur darganotas oras – retenybė. Na, o pajutus pirmuosius kapsinčius vandens lašus, taip ir traukia į gatvę pažaisti. Reikia pasimėgauti iš širdies!

VIDEO: Mergaitė pirmą kartą džiaugiasi lietumi

Skonio reikalas? Nauji potyriai aplanko vaikus, kai jie atranda maisto pasaulį. O jame juk tiek daug neišbandytų maisto produktų! Mažylių reakcijos žavios, nesuvaidintos ir labai mielos... Gabalėlis citrinos, svogūnas, ančiuviai ar alyvuogė tampa tikrai nemenku iššūkiu!

VIDEO: Vaikai pirmą kartą ragauja įvairų maistą

Traukinys gali būti toks įdomus! Žvelgiant į trimetės mergaitės emocijas, neįmanoma, nesišypsoti! Pasirodo, mūsų mažyliams reikia tiek nedaug, kad jie jaustųsi susidomėję ir pakylėti. Be abejo, ir tėveliams verta prisiminti, kad net mažytės smulkmenos gali suteikti labai daug džiaugsmo! 

VIDEO: Mergaitė pirmą kartą išvysta traukinį
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt