Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Nėštukių mada – pilvo atspaudas

Pilvo atspaudas
target.com nuotr. / Pilvo atspaudas
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

Jau seniai tapo kone įprasta kūdikėlio laukimąsi įamžinti specialiose fotosesijose. Tačiau pastaruoju metu tarp būsimų mamyčių plinta nauja mada – kurti pilvo atspaudą.

Jeigu esate tradicijų šalininkė, tai gali pasirodyti išties keista, bet jei mėgstate eksperimentuoti ir išmėginti tai, kas nauja, galimas daiktas, kad ši 3D nėštukės pilvo atspaudo idėja jums visai patiks!..    

Magiškas ir nepakartojamas būna tas momentas, kai sužinote apie naująjį pilvuko gyventoją. Tačiau stebuklingas laukimas tęsiasi 9 mėnesius, po kurių jūsų mintyse telieka tik prisiminimai, na, gal dar nuotraukos. Kaip tikina pilvo atspaudo gamintojai, trijų dimensijų jūsų pilvo kūrinys tikrai primins tą ypatingąjį laiką.

motherhood.com nuotr. / Priemonės kibirėlyje, reikalingos formai išlieti
motherhood.com nuotr. / Priemonės kibirėlyje, reikalingos pilvo formai išlieti

 

Žodžiu, tereikia įsigyti tam tikrų priemonių, kurios skirtos būtent šiam procesui  – pilvo formai išlieti. Tiesa, besilaukiančiai mamytei tikrai reikės pagalbos, tad į talką pasikvieskite drauges ar mylimąjį, kad padėtų sukurti šį išties netradicinį kūrinį. Tokie kibirėliai, kuriuose yra pilvo formai lieti ir puošti skirtos medžiagos, elektroninėse parduotuvėse kainuoja nuo 16 dolerių (nuo 42 Lt). Tikinama, kad viskas idealiai tinka besilaukiančioms moterims (saugu, netoksiška ir t. t.). Taigi toliau reikės perskaityti kibirėlyje rastas instrukcijas, nuo ko pradėti.

 

Štai keli patarimai:

♦ Apsaugokite grindis! Patieskite seną rankšluostį, ant kurio stovėsite, ar didelį patiesalą, plėvelę.

♦ Nusiimkite visus papuošalus, apnuoginkite viršutinę kūno dalį, o apatinei rinkitės patogius drabužius: tamprės, kelnes. Žinoma, renkitės taip, kad nebūtų gaila sutepti.

♦ Raskite sau patogią padėtį, kol bus atliekami pilvo liejimo darbai. Galite sėdėti, stovėti, tik svarbu, kad pilvukas atrodytų dailiai, o jūs nepavargtumėte.

♦ Toliau vadovaukitės instrukcijomis, kaip atlikti pilvo liejinį. Dažniausiai pilvas ištepamas vazelinu, tuomet padengiamas šiltame vandenyje sudrėkintomis marlės juostelėmis, o vėliau glaistu.

♦ Pilvo forma džiūva apie 24 valandas. Dar nesukietėjusioje formoje galite padaryti skylutes ir perverti dailiu spalvingu kaspinu, nudažyti norimu atspalviu. Šiuo atveju belieka pasitelkti fantaziją!

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt