Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Verta pažiūrėti: itin linksmi vaikų valgymo ypatumai

Mažylis valgo tik girdėdamas Psy dainą „Gangnam style“
„Youtube“ stop kadras / Mažylis valgo tik girdėdamas Psy dainą „Gangnam style“
Šaltinis: Ji24.lt
0
A A

„Kaip pavalgydinti mažylį?“ – tai amžinas klausimas, neduodantis ramybės mamytėms ir tėveliams. Atrodo, ir maistas skaniausias, ir pastangų įdėta nemažai, o rezultatas kartais taip ir lieka neįvertintas mažųjų nenuoramų. Taigi siūlome tėveliams pažiūrėti keletą nuotaikingų filmukų, atsipalaiduoti ir pažvelgti į šį procesą su šypsena!

 

► Nors Psy daina Gangnam Style, ko gero, daug kam gerokai įgrisusi, su kai kuriais mažyliais, skambant šiam kūriniui, vyksta tikri stebuklai. Pavyzdžiui, šis mielas berniukas suvalgytų net pačią neskaniausią košę, kad tik galėtų stebėti ir klausytis Gangnam Style.

VIDEO: Mažylis valgo tik girdėdamas Psy dainą „Gangnam style“

 

► Citrina. Skanu ar ne? Na, jeigu jos ragauji pirmą kartą, nedvejodamas gali išreikšti savo nuomonę tiesiai šviesiai, kad ir kokia ji būtų!

VIDEO: Vaikai valgo citrinas

 

► Warheads ledinukai mums gal ir nieko nesako, tačiau užsienyje jie gana populiarūs. Ledinukai išsiskiria itin rūgščiu skoniu, kuris po 5–10 sek. virsta maloniu saldumu. Tačiau vaikučiams, ragaujantiems jų pirmąkart, pakanka ir pirmojo įspūdžio. Štai kokios mažylių reakcijos į šiuos skanėstus! Galbūt tai neblogas būdas atgrasinti vaiką nuo saldainių, kol šis dar nepajuto tikrojo jų skonio?..

VIDEO: Vaikai valgo „Warheads“ ledinukus

 

► Kuris kurį įveiks? Miegas mažylį ar kukurūzas miegą? Va, kaip reikia kovoti su savimi, kai taip norisi valgyti, tačiau ne ką mažiau gundo galimybė prigulti ir susapnuoti saldų sapnelį...

VIDEO: Vaikas užmiega valgydamas kukurūzą

 

► Patarimas tėveliams: jokiu būdu neleiskite vaikui išalkti. Štai kokios emocijos verda tik pamačius maistą! O tai juk tik indelis jogurto…

VIDEO: Vaikas valgo jogurtą

 

► Kartais, kad mažyliai prapliuptų nevaldomu juoku, reikia visai nedaug. Štai mažai mergytei nė valgyti nebūtina. Šalia kukurūzų spragėsius triauškiantis augintinis mielai mažylei suteikia pačių smagiausių emocijų.

VIDEO: Mažylė juokiasi matydama kaip šuo valgo kukurūzų spragėsius
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie Ji24.lt