Žmogaus charakteris pagal gimimo mėnesį

Dviratis su balionais
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-24 17:40
Tikite jūs tuo ar ne, bet gali būti, kad mūsų charakteris priklauso net tik nuo Zodiako ženklo, bet ir nuo to, kurį mėnesį esame gimę.

Sausis

Šį mėnesį gimę žmonės pasižymi itin stipriu charakteriu. Visus gyvenimo sunkumus ir išbandymus jie pasitinka aukštai iškelta galva. Lyderiai iš prigimties, todėl, nors ir  nesąmoningai, ieško tokio partnerio, kuris galėtų su jais tinkamai konkuruoti. Tai ryžtingos ir savimi pasitikinčios asmenybės.

Vasaris

Vasario žmonės yra savanaudiški, drąsūs ir, kaip ir sausį gimusieji, itin ryžtingi. Tačiau priešingai negu pastarieji, bijo gyvenimo siunčiamų sunkumų. Į silpnesnius žmones žiūri su šiokia tokia panieka. Tai egocentriškos, tiesmukos, neprognozuojamos ir nuotaikų svyravimais pasižyminčios asmenybės.

Kovas

Pirmąjį pavasario mėnesį gimę žmonės yra itin jautrūs, neryžtingi ir lengvai pažeidžiami. Jie sunkiai išgyvena bet kokią kritiką, ilgai dvejoja bei sunkiai priima sprendimus. Nors iš prigimties yra ambicingi ir užsispyrę, sunkiai išgyvena gyvenimo nesėkmes.

Balandis

Patys tikriausi materialistai. Tai ryžtingos, savimi pasitikinčios, bet šiek tiek tingios būtybės. Šiems žmonėms labai dažnai pasiseka pasiekti ir didelių karjeros aukštumų, ir susitvarkyti asmeninį gyvenimą. Jie vertina stabilumą ir dvasinę pusiausvyrą.

Gegužė

Tai labai užsispyrę, darbštūs, valdingi ir reiklūs žmonės. Juos labai sunku perkalbėti, įrodyti ar kuo nors įtikinti. Pasižymi nuotaikų svyravimais bei turi aštrų liežuvį. Puikiai moka laikytis sistemos ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Birželis

Iš prigimties labai jautrūs, bet stengiasi to nerodyti. Tai itin talentingi bei praktiški žmonės. Nemėgsta aiškintis santykių bei visada stengiasi išvengti konfliktų. Birželį gimusiems žmonėms sekasi kopti karjeros laiptais, nes jie yra darbštūs ir geri savo srities specialistai.

Liepa

Visur ir visada siekia būti nepriklausomi. Pagrindiniai jų bruožai: egoizmas, puikybė bei irzlumas. Tiesa, tai dosnūs, nesugebantys pasakyti „ne“ žmonės. Turi geras lyderio savybes. Draugiški, tačiau sielos gilumoje į kitus žiūri šiek tiek iš viršaus.

Rugpjūtis

Rugpjūtį gimę žmonės pasižymi energingumu ir emocionalumu. Jie yra išmintingi, pasitikintys savimi, bet kiek patiklūs. Linkę slėpti emocijas. Net tada, kai jų gyvenime viskas slysta iš po kojų, jie šypsosi, ir sako, kad viskas yra gerai.

Rugsėjis

Tai praktiškos, viską apskaičiuojančios savimylos. Gyvenime siekia materialinės gerovės ir komforto. Sielą atveria retai, dažnai tik patiems artimiausiems žmonėms. Bendraudami su kitais kalba nedaug ir laikosi „nepavojingo“ atstumo.

Spalis

Šį mėnesį gimę žmonės pasižymi sudėtingu, permainingu charakteriu. Jie visur ir visada abejoja, nes labai bijo suklysti. Tai labai kūrybingos, svajoti mėgstančios ir laisvai savo emocijas reiškiančios asmenybės.

Lapkritis

Lapkričio žmonės yra patys paslaptingiausi. Į nemalonias situacijas jie reaguoja ramiai ir šaltakraujiškai. Jiems netrūksta nei ryžto, nei užsispyrimo. Tačiau jie retai pasiekia karjeros aukštumų, nes jiems trukdo vidinės baimės ir per dideli užmojai.

Gruodis

Gruodį gimę žmonės pasižymi vidine ramybe ir šaltu protu. Jie praktiški, išmintingi ir atsakingi. Atsiverti ir parodyti jausmus gali tik artimiems žmonėms. Su kitais prisilaiko distancijos ir elgiasi šaltokai.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai